flags

Jsme DREAMART a provozujeme tiskárnu specializující se na sítotisk a převážně na vypalovací obtisk.

Umíme tisk vypalovacích obtisků, včetně technologie barev (definice podle Pantone škály), grafického zpracování návrhu a následné dekorace porcelánu, skla, smaltu a keramiky.

Jsme moderní společností rodinného charakteru, která si zakládá na důvěře, kvalitě a partnerství. Našimi zákazníky jsou nejen velké porcelánky, sklárny a smaltovny, ale spolupracujeme i s malými keramikáři a jednotlivými designéry.

Naším cílem je spokojený zákazník, který ocení profesionální přístup, přátelské prostředí a kvalitu výroby. Pokud by
vás naše technologie tisku zaujala nebo pro nás přímo máte poptávku, kontaktujte nás prostřednictvím online formuláře.

MISE SPOLEČNOSTI DREAMART

Umíme vyrobit vypalovací obtisky, které zásadním způsobem změní tvář obyčejného porcelánu, skla a keramiky.

VIZE SPOLEČNOSTI DREAMART

Jsme výrobcem obtisků a specializovaného sítotiskového tisku s potenciálem vlastní značky. Zakládáme si na kvalitě, technologii a profesionalitě. Jsme spolehlivým dodavatelem specializovaného tisku.

ESHOP DREAMART

Protože jsme nejen výrobcem obtisků, ale máme i vazby na jiné výrobní partnery v tomto oboru, nabízíme v současné době přímý prodej obtisků na výpal. Pokud jste designérem nebo dekoratérem porcelánu, skla, smaltu či keramiky, máte nyní jedinečnou možnost zakoupit vypalovací obtisky přímo z pohodlí vašeho počítače.

Náš eshop byl vystavěn s důrazem na jednoduchou obsluhu, rychlý výběr obtisků a snadný nákup. Velké výhody nabízí naše klientská sekce, ve které se vám po přihlášení zobrazí vaše minulé nákupy i současné objednávky, které můžete spravovat a sledovat jejich aktuální stav. Také vám usnadníme novou objednávku pomocí záznamů vašich předchozích nákupů. Další velkou výhodou jsou novinky, akce a výhodné nabídky, které vám odesíláme přímo do vašeho mailu.

Navštivte náš e-shop ZDE